Original Sokos Hotel Olympia Garden
****
Bataisky pereulok 3a, St. Petersburg, Russian Federation, 190013
Online rezervace. Ceny od RUB3189.
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od RUB 3,189
Original Sokos Hotel Olympia Garden is a deluxe 4-star hotel which is set in the centre of Saint Petersburg near the scenic Olympic Park. It is a few minutes walking from the metro and a short drive to the airport.

Original Sokos Hotel Olympia Garden features a fully-equipped fitness centre as well as relaxing sauna. The rooms are fitted to the highest standards. They each boast air conditioning, en suite bathroom, flat screen television, work space and complementary wireless internet.

The hotel features 13 multi-functional meeting rooms making the Sokos Hotel Olympia Garden the perfect choice whether staying for business and pleasure.

The hotel also offers delicious, mouth-watering restaurants which serve dishes compiled from sumptuous international recipes and feature speciality French dishes. Moreover, guests can relax and enjoy a drink in the welcoming lobby bar.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Original Sokos Hotel Olympia Garden je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
...Extremely comfortable rooms with magnificent décor, restaurant... with good selection of tasty food... Good location...
Celkové hodnocení: 10.0
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

    Letiště
    • St. Petersburg, Russia (LED-Pulkovo) - 8.16 mi
    • St. Petersburg, Russia (RVH-Rzhevka) - 10.25 mi
    Muzea
    • Arctic and Antarctic Museum - 1.50 mi